• E-mail kontakt: skola@zshviere.edu.sk

Voľné pracovné miesta

Názov zamestnávateľa: Základná škola

Adresa: Hviezdoslavova 1, 050 01 Revúca

Kontakt: tel: 0911 481075 - Mgr. M. Galovičová, riad. školy,  e-mail: skola@zshviere.edu.sk

Pozícia: Učiteľ  pre nižšie sekundárne vzdelávanie - slovenský jazyk a literatúra.

Zoznam požadovaných dokladov: Žiadosť o prijatie do zamestnania s telefónnym a e-mailovým kontaktom, profesijný životopis, doklady o vzdelaní, písomný súhlas so spracovaním osobných údajov - na stiahnutie tu  zaslať, alebo osobne doručiť na adresu školy do 15.2.2018.

Kvalifikačné predpoklady: Vzdelanie podľa zákona č. 317/2009 Z. z. o pedagogických zamestnancoch a odborných zamestnancoch v znení neskorších predpisov a vyhlášky č. 437/2009 Z. z.

Iné požiadavky: Dátum nástupu: apríl 2018 -  na dobu určitú na zastupovanie počas materskej a rodičovskej dovolenky.

ZŠ Hviezdoslavova 1 v Revúcej  hľadá uchádzačov na vykonávanie absolventskej praxe v pozícii :

• kuchár -čašník
  • cukrár
  • údržbár
  • administratívny pracovník

Uchádzač musí byť zaregistrovaný na Úrade práce, sociálnych vecí a rodiny a spĺňať podmienky na vykonávanie absolventskej praxe. Viac informácií o absolventskej praxi nájdete tu

• Pomôžme nášmu mestu získať detské ihrisko Žihadielko
    Pômôžte svojim hlasom získať pre naše mesto detské ihrisko Žihadielko od spoločnosti LIDL

Hlasujte tu..

• V Testovaní 5 sme dosiahli opäť nadpriemerné výsledky
    V uplynulých dňoch boli zverejnené výsledky Testovania 5, ktoré sa uskutočnilo 22.11.2017...
    [čítaj viac]

• Oznam pre stravníkov v školskej jedálni
    Z dôvodu zmeny čísla účtu v školskej jedálni žiadame rodičov žiakov stravujúcich sa v školskej jedálni, aby od 01.02.2018 platby za obedy v školskej jedálni zasielali na účet PRIMA Banka č.: IBAN SK 4356000000002057101012.

< 1 2 >
::všetky aktuality::